02161.25MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02161.25MRET1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02161.25MRET1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02161.25MRET1P.pdf
  • Pranešimas
02161.25MRET1P specifikacijos
Dalies numeris 02161.25MRET1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82665 pcs Duomenų lapas 02161.25MRET1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 216 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 2161.25MRET1P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.48 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.153 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -