021606.3MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021606.3MRET1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021606.3MRET1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 021606.3MRET1P.pdf
  • Pranešimas
021606.3MRET1P specifikacijos
Dalies numeris 021606.3MRET1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92462 pcs Duomenų lapas 021606.3MRET1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 216 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 56.43
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0137 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Spalva -