0213.315MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.315MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0213.315MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0213.315MXEP.pdf
  • Pranešimas
0213.315MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0213.315MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117545 pcs Duomenų lapas 0213.315MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 213 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0213.315XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.14 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.8475 Ohms Dabartinis įvertinimas 315mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai BSI, CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0213.315MXBP
0213.315MXBP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 116504 pcs
parsisiųsti: 0213.315MXBP.pdf
RFQ
0213.400M
0213.400M
apibūdinimas: FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5965 pcs
parsisiųsti: 0213.400M.pdf
RFQ