0213.400MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.400MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0213.400MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0213.400MXEP.pdf
  • Pranešimas
0213.400MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0213.400MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128778 pcs Duomenų lapas 0213.400MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 213 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0213.400XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.36 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.535 Ohms Dabartinis įvertinimas 400mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai BSI, CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0213.315MXEP
0213.315MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 117545 pcs
parsisiųsti: 0213.315MXEP.pdf
RFQ
0213.315MXP
0213.315MXP
Sandelyje: 174882 pcs
parsisiųsti: 0213.315MXP.pdf
RFQ
0213.400MXE
0213.400MXE
apibūdinimas: FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: 0213.400MXE.pdf
0213.500M
0213.500M
apibūdinimas: FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM