0213.250MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.250MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0213.250MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0213.250MXEP.pdf
  • Pranešimas
0213.250MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0213.250MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73477 pcs Duomenų lapas 0213.250MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 213 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0213.250XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.555 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.0495 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Susiję produktai
0213.250MXE
0213.250MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM