0209.375MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0209.375MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0209.375MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG
Duomenų lapai: 0209.375MXEP.pdf
  • Pranešimas
0209.375MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0209.375MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117939 pcs Duomenų lapas 0209.375MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 350V Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serija 209 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Kiti vardai 0209.375EP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.58 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.17 Ohms Dabartinis įvertinimas 375mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A
Patvirtinimai CE, cULus
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0209.600DRT1P
0209.600DRT1P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 600MA 350VAC 2AG
Sandelyje: 131908 pcs
parsisiųsti: 0209.600DRT1P.pdf
RFQ
0209.500MXEP
0209.500MXEP
apibūdinimas: FUSE GLASS 500MA 350VAC 2AG
Sandelyje: 147132 pcs
parsisiųsti: 0209.500MXEP.pdf
RFQ
Gamintojai: Bopla Enclosures
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRY 9.06"LX2.95"W
parsisiųsti: 020823080.pdf
0209.375MXP
0209.375MXP
apibūdinimas: FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG
parsisiųsti: 0209.375MXP.pdf
Gamintojai: Bopla Enclosures