0209.375DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0209.375DRT1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0209.375DRT1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG
Duomenų lapai: 0209.375DRT1P.pdf
  • Pranešimas
0209.375DRT1P specifikacijos
Dalies numeris 0209.375DRT1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140764 pcs Duomenų lapas 0209.375DRT1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 350V Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Serija 209 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.58
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.17 Ohms
Dabartinis įvertinimas 375mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CE, cULus
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0209.500DRT1P
0209.500DRT1P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 500MA 350VAC 2AG
Sandelyje: 161659 pcs
parsisiųsti: 0209.500DRT1P.pdf
RFQ
Gamintojai: Bopla Enclosures
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRY 9.06"LX2.95"W
Sandelyje: 2554 pcs
parsisiųsti: 020823080.pdf
RFQ
0209.250MXP
0209.250MXP
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 350VAC 2AG
parsisiųsti: 0209.250MXP.pdf
apibūdinimas: FUSE GLASS 600MA 350VAC 2AG
parsisiųsti: 0209.600DRT1P.pdf
Gamintojai: Bopla Enclosures
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRY 7.48"LX2.95"W
parsisiųsti: 020819080.pdf
0209.500MXEP
0209.500MXEP
parsisiųsti: 0209.500MXEP.pdf