0209.250MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0209.250MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0209.250MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 250MA 350VAC 2AG
Duomenų lapai: 0209.250MXEP.pdf
  • Pranešimas
0209.250MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0209.250MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 250MA 350VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135619 pcs Duomenų lapas 0209.250MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 350V Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serija 209 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Kiti vardai 0209.250EP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.216 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.41 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A
Patvirtinimai CE, cULus
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Bopla Enclosures
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRY 9.06"LX2.95"W
Sandelyje: 2758 pcs
parsisiųsti: 020823060.pdf
RFQ
0209.500DRT1P
0209.500DRT1P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 500MA 350VAC 2AG
Sandelyje: 161659 pcs
parsisiųsti: 0209.500DRT1P.pdf
RFQ
0209.250MXP
0209.250MXP
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 350VAC 2AG
parsisiųsti: 0209.250MXP.pdf
Gamintojai: Bopla Enclosures
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRAY 6.3" X 2.95"
parsisiųsti: 020816080.pdf
apibūdinimas: BOX FIBERGLASS GRY 7.48"LX2.95"W