MBRT30030L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30030L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT30030L
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 150A 3 TOWER
Duomenų lapai: MBRT30030L.pdf
  • Pranešimas
MBRT30030L specifikacijos
Dalies numeris MBRT30030L Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 150A 3 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4145 pcs Duomenų lapas MBRT30030L.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 580mV @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 150A Chassis Mount Three Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 30V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 150A