MBRT300200R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT300200R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT300200R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER
Duomenų lapai: MBRT300200R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBRT300200R specifikacijos
Dalies numeris MBRT300200R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2016 pcs Duomenų lapas MBRT300200R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 200V 150A Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 150A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRT300150
MBRT300150
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V 150A 3 TOWER
Sandelyje: 2109 pcs
parsisiųsti: MBRT300150.pdf
RFQ
MBRT30020RL
MBRT30020RL
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 150A 3 TOWER
Sandelyje: 5699 pcs
parsisiųsti: MBRT30020RL.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER
parsisiųsti: MBRT300200.pdf
apibūdinimas: DIODE MODULE 30V 300A 3TOWER
apibūdinimas: DIODE MODULE 20V 300A 3TOWER