MBRT30030RL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30030RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT30030RL
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 150A 3 TOWER
Duomenų lapai: MBRT30030RL.pdf
  • Pranešimas
MBRT30030RL specifikacijos
Dalies numeris MBRT30030RL Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 150A 3 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4617 pcs Duomenų lapas MBRT30030RL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 580mV @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 150A Chassis Mount Three Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 30V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 150A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRT30030R
MBRT30030R
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 30V 300A 3TOWER
Sandelyje: 2129 pcs
parsisiųsti: MBRT30030R.pdf
RFQ
MBRT30040
MBRT30040
apibūdinimas: DIODE MODULE 40V 300A 3TOWER
Sandelyje: 1533 pcs
parsisiųsti: MBRT30040.pdf
RFQ