MBRH30035RL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH30035RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH30035RL
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 35V 300A D67
Duomenų lapai: MBRH30035RL.pdf
  • Pranešimas
MBRH30035RL specifikacijos
Dalies numeris MBRH30035RL Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 35V 300A D67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5345 pcs Duomenų lapas MBRH30035RL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 300A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė D-67
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 35V 300A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 35V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 300A