MBRH30040RL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH30040RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH30040RL
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 300A D67
Duomenų lapai: MBRH30040RL.pdf
  • Pranešimas
MBRH30040RL specifikacijos
Dalies numeris MBRH30040RL Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 300A D67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4386 pcs Duomenų lapas MBRH30040RL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 300A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 300A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 40V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 300A Talpa @ Vr, F -