MBRH24080R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH24080R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH24080R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 80V 240A D67
Duomenų lapai: MBRH24080R.pdf
  • Pranešimas
MBRH24080R specifikacijos
Dalies numeris MBRH24080R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 80V 240A D67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4618 pcs Duomenų lapas MBRH24080R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 240A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 80V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 80V 240A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 80V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 240A Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH24060R
MBRH24060R
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 60V 240A D67
Sandelyje: 4115 pcs
parsisiųsti: MBRH24060R.pdf
RFQ
MBRH30030RL
MBRH30030RL
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 300A D67
Sandelyje: 4100 pcs
parsisiųsti: MBRH30030RL.pdf
RFQ
MBRH24080
MBRH24080
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 80V 240A D67