MBRH24045R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH24045R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH24045R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 45V 240A D67
Duomenų lapai: MBRH24045R.pdf
  • Pranešimas
MBRH24045R specifikacijos
Dalies numeris MBRH24045R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 45V 240A D67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5591 pcs Duomenų lapas MBRH24045R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 720mV @ 240A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 45V 240A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 45V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 240A Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH30020RL
MBRH30020RL
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 300A D67
Sandelyje: 5613 pcs
parsisiųsti: MBRH30020RL.pdf
RFQ
MBRH24040
MBRH24040
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 240A D67
Sandelyje: 5845 pcs
parsisiųsti: MBRH24040.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 45V 240A D67