MBRH24035
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH24035 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH24035
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 35V 240A D67
Duomenų lapai: MBRH24035.pdf
  • Pranešimas
MBRH24035 specifikacijos
Dalies numeris MBRH24035 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 35V 240A D67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4907 pcs Duomenų lapas MBRH24035.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 720mV @ 240A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 35V 240A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 35V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 240A Talpa @ Vr, F -