MBRH240200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH240200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH240200
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 240A D67
Duomenų lapai: MBRH240200.pdf
  • Pranešimas
MBRH240200 specifikacijos
Dalies numeris MBRH240200 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 240A D67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4712 pcs Duomenų lapas MBRH240200.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 240A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 200V 240A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 240A Talpa @ Vr, F -