MBR40020CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40020CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR40020CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 20V 400A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR40020CT.pdf2.MBR40020CT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBR40020CT specifikacijos
Dalies numeris MBR40020CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 20V 400A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2273 pcs Duomenų lapas 1.MBR40020CT.pdf2.MBR40020CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai MBR40020CTGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 20V 400A (DC) Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR40030CTL
MBR40030CTL
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200A 2 TOWER
Sandelyje: 6042 pcs
parsisiųsti: MBR40030CTL.pdf
RFQ
MBR40020CTRL
MBR40020CTRL
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 200A 2 TOWER