MBR400150CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR400150CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR400150CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 200A 2 TOWER
Duomenų lapai: MBR400150CT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBR400150CT specifikacijos
Dalies numeris MBR400150CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 200A 2 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1752 pcs Duomenų lapas MBR400150CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 880mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 200A Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A