MBR400100CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR400100CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR400100CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 100V 400A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR400100CT.pdf2.MBR400100CT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MBR400100CT specifikacijos
Dalies numeris MBR400100CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 100V 400A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1994 pcs Duomenų lapas 1.MBR400100CT.pdf2.MBR400100CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai 1242-1022
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 400A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR360G
MBR360G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO201AD
Sandelyje: 366106 pcs
parsisiųsti: MBR360G.pdf
RFQ
MBR360RLG
MBR360RLG
Sandelyje: 555780 pcs
parsisiųsti: MBR360RLG.pdf
RFQ
MBR400100CTR
MBR400100CTR
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 100V 400A 2TOWER
parsisiųsti: MBR400100CTR.pdf
MBR40020CT
MBR40020CT
apibūdinimas: DIODE MODULE 20V 400A 2TOWER
parsisiųsti: MBR40020CT.pdf
MBR360
MBR360
Gamintojai: ON Semiconductor