FC4STCBMF7.3728-BAG200
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4STCBMF7.3728-BAG200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4STCBMF7.3728-BAG200
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF T/H
Duomenų lapai: FC4STCBMF7.3728-BAG200.pdf
  • Pranešimas
FC4STCBMF7.3728-BAG200 specifikacijos
Dalies numeris FC4STCBMF7.3728-BAG200 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 258082 pcs Duomenų lapas FC4STCBMF7.3728-BAG200.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)