FC4STCBMF4.9152-BAG200
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4STCBMF4.9152-BAG200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4STCBMF4.9152-BAG200
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FC4STCBMF4.9152-BAG200.pdf
  • Pranešimas
FC4STCBMF4.9152-BAG200 specifikacijos
Dalies numeris FC4STCBMF4.9152-BAG200 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 265002 pcs Duomenų lapas FC4STCBMF4.9152-BAG200.pdf
Serija - Kiti vardai 631-1485
FC4STCBMF4.9152
FOXSLF/049-20
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 4.9152MHz
Išsamus aprašymas 4.9152MHz Crystal