FC4STCBMF3.6864-BAG200
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4STCBMF3.6864-BAG200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4STCBMF3.6864-BAG200
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF T/H
Duomenų lapai: FC4STCBMF3.6864-BAG200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FC4STCBMF3.6864-BAG200 specifikacijos
Dalies numeris FC4STCBMF3.6864-BAG200 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 329991 pcs Duomenų lapas FC4STCBMF3.6864-BAG200.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)