P30/19-3F36
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P30/19-3F36
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas P CORES 2PC SET
Duomenų lapai: P30/19-3F36.pdf
  • Pranešimas
P30/19-3F36 specifikacijos
Dalies numeris P30/19-3F36 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas P CORES 2PC SET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24923 pcs Duomenų lapas P30/19-3F36.pdf
Plotis - Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas P 30 x 19 Serija *
Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 116 Medžiaga 3F36
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 18.80mm
Spraga Ungapped Baigti Uncoated
Efektyvus magnetinis tūris (Ve) mm³ 6190 Efektyvusis ilgis (le) mm 45.2
Efektyvus plotas (Ae) mm² 137 Skersmuo 30.00mm
Pagrindinis tipas P Pagrindinis veiksnys (ΣI / A) mm1 0.33
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P30/19-3C95
P30/19-3C95
Gamintojai: FERROXCUBE
apibūdinimas: P CORES 2PC SET
Sandelyje: 19056 pcs
parsisiųsti: P30/19-3C95.pdf
RFQ
P30/19-3F46
P30/19-3F46
Gamintojai: FERROXCUBE
apibūdinimas: FERRITE CORE 2PC SET
Sandelyje: 29644 pcs
parsisiųsti: P30/19-3F46.pdf
RFQ
P3001
P3001
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: 3M TRI-FLANGE CLOTH CORD 1=1BAG
parsisiųsti:
P3000AA61L
P3000AA61L
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SIDAC 1CH 270V 150A 61TYP TO220
parsisiųsti: P3000AA61L.pdf
P30/19-3C91
P30/19-3C91
parsisiųsti: P30/19-3C91.pdf
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: 3M TRI-FLANGE CORDED 1=1BAG
parsisiųsti:
P30,YL
P30,YL
Gamintojai: Serpac Electronic Enclosures
apibūdinimas: ENCLOSURE COMPLETE UNIT
parsisiųsti: P30,YL.pdf
P3000AA61
P3000AA61
apibūdinimas: SIDACTOR SURGE SUP M. TO220 270V