P30/19-3C90
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P30/19-3C90
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas P CORES 2PC SET
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
P30/19-3C90 specifikacijos
Dalies numeris P30/19-3C90 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas P CORES 2PC SET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35798 pcs Duomenų lapas
Plotis - Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas P 30 x 19 Serija *
Kiti vardai 432202210121
AG3PP03019006U30PS
Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 116
Medžiaga 3C90 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo koeficientas (Al) 6.5µH Aukštis 18.80mm
Spraga Ungapped Baigti Uncoated
Efektyvus įsiskverbimas (μe) 1700 Efektyvus magnetinis tūris (Ve) mm³ 6190
Efektyvusis ilgis (le) mm 45.2 Efektyvus plotas (Ae) mm² 137
Skersmuo 30.00mm Pagrindinis tipas P