P30/19-3C95
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P30/19-3C95
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas P CORES 2PC SET
Duomenų lapai: P30/19-3C95.pdf
  • Pranešimas
P30/19-3C95 specifikacijos
Dalies numeris P30/19-3C95 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas P CORES 2PC SET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19056 pcs Duomenų lapas P30/19-3C95.pdf
Plotis - Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas P 30 x 19 Serija *
Kiti vardai 432702589881
AH3PP03019008U300S
Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 116
Medžiaga 3C95 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 18.80mm Spraga Ungapped
Baigti Uncoated Efektyvus magnetinis tūris (Ve) mm³ 6190
Efektyvusis ilgis (le) mm 45.2 Efektyvus plotas (Ae) mm² 137
Skersmuo 30.00mm Pagrindinis tipas P
Pagrindinis veiksnys (ΣI / A) mm1 0.33
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P30,YL
P30,YL
Gamintojai: Serpac Electronic Enclosures
apibūdinimas: ENCLOSURE COMPLETE UNIT
Sandelyje: 2558 pcs
parsisiųsti: P30,YL.pdf
RFQ
P3000AA61L
P3000AA61L
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SIDAC 1CH 270V 150A 61TYP TO220