RKWDG-16-20-BK
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKWDG-16-20-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CINCH STRAP W/ GROMMET, HOOK & L
Duomenų lapai: 1.RKWDG-16-20-BK.pdf2.RKWDG-16-20-BK.pdf
  • Pranešimas
RKWDG-16-20-BK specifikacijos
Dalies numeris RKWDG-16-20-BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 14537 pcs Duomenų lapas 1.RKWDG-16-20-BK.pdf2.RKWDG-16-20-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 1.000" (25.40mm)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks Ilgis - apytikslis 20.00"
Ilgis - faktinis 1.667' (508.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 5.50" (139.70mm) 1.000" (25.40mm) 1.667' (508.10mm)
Spalva Black Bundle Diameter 5.50" (139.70mm)