RKWDG-16-15-BK
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKWDG-16-15-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CINCH STRAP W/ GROMMET, HOOK & L
Duomenų lapai: 1.RKWDG-16-15-BK.pdf2.RKWDG-16-15-BK.pdf
  • Pranešimas
RKWDG-16-15-BK specifikacijos
Dalies numeris RKWDG-16-15-BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 13492 pcs Duomenų lapas 1.RKWDG-16-15-BK.pdf2.RKWDG-16-15-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 1.000" (25.40mm)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks Ilgis - apytikslis 15.00"
Ilgis - faktinis 1.250' (381.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 3.75" (95.25mm) 1.000" (25.40mm) 1.250' (381.00mm)
Spalva Black Bundle Diameter 3.75" (95.25mm)