RKWDG-16-12-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKWDG-16-12-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CINCH STRAP W/ GROMMET, HOOK & L
Duomenų lapai: 1.RKWDG-16-12-BK.pdf2.RKWDG-16-12-BK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RKWDG-16-12-BK specifikacijos
Dalies numeris RKWDG-16-12-BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 14382 pcs Duomenų lapas 1.RKWDG-16-12-BK.pdf2.RKWDG-16-12-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 1.000" (25.40mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKWD
Pakuotė 10 per Pkg Montavimo tipas Grommet, Center Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyamide (PA), Nylon
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks Ilgis - apytikslis 12.00"
Ilgis - faktinis 1.000' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 2.88" (73.15mm) 1.000" (25.40mm) 1.000' (304.80mm)
Spalva Black Bundle Diameter 2.88" (73.15mm)