RKWDA-32-20-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKWDA-32-20-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CINCH STRAP, HOOK & LOOP, ANY-LE
Duomenų lapai: 1.RKWDA-32-20-BK.pdf2.RKWDA-32-20-BK.pdf
  • Pranešimas
RKWDA-32-20-BK specifikacijos
Dalies numeris RKWDA-32-20-BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 9304 pcs Duomenų lapas 1.RKWDA-32-20-BK.pdf2.RKWDA-32-20-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 2.000" (50.80mm)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks Ilgis - apytikslis 20.00"
Ilgis - faktinis 1.667' (508.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 5.50" (139.70mm) 2.000" (50.80mm) 1.667' (508.10mm)
Spalva Black Bundle Diameter 5.50" (139.70mm)