RKWDA-16-24-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDA-16-24-BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKWDA-16-24-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CINCH STRAP, HOOK & LOOP, ANY-LE
Duomenų lapai: 1.RKWDA-16-24-BK.pdf2.RKWDA-16-24-BK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RKWDA-16-24-BK specifikacijos
Dalies numeris RKWDA-16-24-BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 12914 pcs Duomenų lapas 1.RKWDA-16-24-BK.pdf2.RKWDA-16-24-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 1.000" (25.40mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKWDA
Pakuotė 10 per Pkg Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyamide (PA), Nylon
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks Ilgis - apytikslis 24.00"
Ilgis - faktinis 2.000' (609.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 1.000" (25.40mm) 2.000' (609.60mm)