RKWDA-16-48-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDA-16-48-BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKWDA-16-48-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CINCH STRAP, HOOK & LOOP, ANY-LE
Duomenų lapai: 1.RKWDA-16-48-BK.pdf2.RKWDA-16-48-BK.pdf
  • Pranešimas
RKWDA-16-48-BK specifikacijos
Dalies numeris RKWDA-16-48-BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 4743 pcs Duomenų lapas 1.RKWDA-16-48-BK.pdf2.RKWDA-16-48-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 1.000" (25.40mm)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks Ilgis - apytikslis 48.00"
Ilgis - faktinis 4.00' (1.22m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 14.38" (365.25mm) 1.000" (25.40mm) 4.00' (1.22m)
Spalva Black Bundle Diameter 14.38" (365.25mm)