ESM050W-1050-42
ERP PowerERP Power
ERP Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESM050W-1050-42
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 1.05A
Duomenų lapai: ESM050W-1050-42.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
ESM050W-1050-42 specifikacijos
Dalies numeris ESM050W-1050-42 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 1.05A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3577 pcs Duomenų lapas ESM050W-1050-42.pdf
Svoris 0.556 lb (252g) Įtampa - išvestis 28 ~ 42 V
Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Serija ESM Reitingai IP20, NEMA 410
Galia (vatais) 44W Kiti vardai 1800-1008
Darbinė temperatūra -30°C ~ 90°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, SCP
Efektyvumas 87% Pritemdymas ELV, Triac
Išsamus aprašymas 1.05A 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 1.05A