ESM050W-1400-34
ERP PowerERP Power
ERP Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESM050W-1400-34
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 23-34V 1.4A
Duomenų lapai: ESM050W-1400-34.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
ESM050W-1400-34 specifikacijos
Dalies numeris ESM050W-1400-34 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 23-34V 1.4A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3825 pcs Duomenų lapas ESM050W-1400-34.pdf
Svoris 0.556 lb (252g) Įtampa - išvestis 23 ~ 34 V
Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Serija ESM Reitingai IP20, NEMA 410
Galia (vatais) 48W Kiti vardai 1800-1050
Darbinė temperatūra -30°C ~ 90°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, SCP
Efektyvumas 87% Pritemdymas ELV, Triac
Išsamus aprašymas 1.4A 23 ~ 34 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 1.4A