ESM040W-0850-42
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESM040W-0850-42
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 850MA
Duomenų lapai: ESM040W-0850-42.pdf
  • Pranešimas
ESM040W-0850-42 specifikacijos
Dalies numeris ESM040W-0850-42 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 850MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4954 pcs Duomenų lapas ESM040W-0850-42.pdf
Svoris 0.556 lb (252g) Įtampa - išvestis 28 ~ 42 V
Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Serija ESM Reitingai IP64, IP20, NEMA 410
Galia (vatais) 36W Darbinė temperatūra -30°C ~ 90°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, SCP
Efektyvumas 87% Pritemdymas ELV, Triac
Išsamus aprašymas 850mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 850mA
Patvirtinimai cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ESM040W-0900-42-CPL1
ESM040W-0900-42-CPL1
Gamintojai: ERP Power
apibūdinimas: LED DRIVER CONSTANT CURRENT
Sandelyje: 4438 pcs
parsisiųsti:
RFQ
ESM040W-0940-43
ESM040W-0940-43
Gamintojai: ERP Power
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 32-43V 940MA