B41696A5228Q7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41696A5228Q7
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 25V AXIAL
Duomenų lapai: B41696A5228Q7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
B41696A5228Q7 specifikacijos
Dalies numeris B41696A5228Q7 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 25V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 38504 pcs Duomenų lapas B41696A5228Q7.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija B41696 Ripple Current @ High Frequency 3.4A @ 10kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Can
Kiti vardai B41696A5228Q007 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3000 Hrs @ 125°C
Talpa 2200µF Programos Automotive