B41696A5158Q9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41696A5158Q9
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL
Duomenų lapai: B41696A5158Q9.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
B41696A5158Q9 specifikacijos
Dalies numeris B41696A5158Q9 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 40318 pcs Duomenų lapas B41696A5158Q9.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
Serija B41696 Ripple Current @ High Frequency 2.25A @ 10kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Axial, Can
Kiti vardai B41696A5158Q009 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 43 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 80 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C Talpa 1500µF