B41696A5108Q7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41696A5108Q7
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL
Duomenų lapai: B41696A5108Q7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
B41696A5108Q7 specifikacijos
Dalies numeris B41696A5108Q7 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 50218 pcs Duomenų lapas B41696A5108Q7.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm)
Serija B41696 Ripple Current @ High Frequency 1.75A @ 10kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Can
Kiti vardai B41696A5108Q007 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 62 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 115 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 115 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C Talpa 1000µF