B32620A3473K000
EPCOSEPCOS
B32620A3473K000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32620A3473K000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: B32620A3473K000.pdf
  • Pranešimas
B32620A3473K000 specifikacijos
Dalies numeris B32620A3473K000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 319243 pcs Duomenų lapas B32620A3473K000.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 140V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Serija B32620
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai B32620A3473K
B32620A3473K-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Talpa 0.047µF