B32620A3473J289
EPCOSEPCOS
B32620A3473J289 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32620A3473J289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
Duomenų lapai: B32620A3473J289.pdf
  • Pranešimas
B32620A3473J289 specifikacijos
Dalies numeris B32620A3473J289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 322072 pcs Duomenų lapas B32620A3473J289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 140V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Serija B32620
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Talpa 0.047µF Programos High Pulse, DV/DT