B32620A3473J000
EPCOSEPCOS
B32620A3473J000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32620A3473J000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
Duomenų lapai: B32620A3473J000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B32620A3473J000 specifikacijos
Dalies numeris B32620A3473J000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 288195 pcs Duomenų lapas B32620A3473J000.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 140V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Serija B32620
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 495-1290
B32620A3473J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Talpa 0.047µF