ZXT12P40DXTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXT12P40DXTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXT12P40DXTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS 2PNP 40V 2A 8MSOP
Duomenų lapai: ZXT12P40DXTA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZXT12P40DXTA specifikacijos
Dalies numeris ZXT12P40DXTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS 2PNP 40V 2A 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104869 pcs Duomenų lapas ZXT12P40DXTA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 40V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 260mV @ 100mA, 2A
Tranzistoriaus tipas 2 PNP (Dual) Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP
Serija - Maitinimas - maks 1.04W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Kiti vardai ZXT12P40DXDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas 130MHz
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor Array 2 PNP (Dual) 40V 2A 130MHz 1.04W Surface Mount 8-MSOP Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 1A, 2V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 2A