UDZ5V6B-7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UDZ5V6B-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
Duomenų lapai: UDZ5V6B-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UDZ5V6B-7 specifikacijos
Dalies numeris UDZ5V6B-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1010563 pcs Duomenų lapas UDZ5V6B-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323 Serija -
Maitinimas - maks 200mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323 Kiti vardai UDZ5V6B-7DICT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 60 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 5.6V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 2.5V Bazinės dalies numeris UDZ5V6