UDZ9V1B-7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UDZ9V1B-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323
Duomenų lapai: UDZ9V1B-7.pdf
  • Pranešimas
UDZ9V1B-7 specifikacijos
Dalies numeris UDZ9V1B-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1478203 pcs Duomenų lapas UDZ9V1B-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323 Serija -
Maitinimas - maks 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323 Kiti vardai UDZ9V1B-7-ND
UDZ9V1B-7DITR
UDZ9V1B7
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 30 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 9.1V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 6V Bazinės dalies numeris UDZ9V1