UDZ5V1B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UDZ5V1B-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Duomenų lapai: UDZ5V1B-7.pdf
  • Pranešimas
UDZ5V1B-7 specifikacijos
Dalies numeris UDZ5V1B-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1318944 pcs Duomenų lapas UDZ5V1B-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323 Serija -
Maitinimas - maks 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323 Kiti vardai UDZ5V1B-7-ND
UDZ5V1B-7DITR
UDZ5V1B7
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 5.1V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2µA @ 1.5V