SMAZ39-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ39-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAZ39-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 39V 1W SMA
Duomenų lapai: SMAZ39-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
SMAZ39-13-F specifikacijos
Dalies numeris SMAZ39-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 39V 1W SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 759944 pcs Duomenų lapas SMAZ39-13-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 39V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAZ39-FDITR
SMAZ3913F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 40 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 39V 1W ±5% Surface Mount SMA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 29.6V Bazinės dalies numeris SMAZ39
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAZ5919B-M3/5A
SMAZ5919B-M3/5A
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 5.6V 500MW DO214AC
Sandelyje: 746566 pcs
parsisiųsti: SMAZ5919B-M3/5A.pdf
RFQ
SMAZ39-13
SMAZ39-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 39V 1W SMA