SMAZ20-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ20-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAZ20-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 20V 1W SMA
Duomenų lapai: SMAZ20-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMAZ20-13-F specifikacijos
Dalies numeris SMAZ20-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 20V 1W SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 456890 pcs Duomenų lapas SMAZ20-13-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 20V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAZ20-FDICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 15 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 20V 1W ±5% Surface Mount SMA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 15.2V Bazinės dalies numeris SMAZ20
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAZ16-13-F
SMAZ16-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 1W SMA
Sandelyje: 796898 pcs
parsisiųsti: SMAZ16-13-F.pdf
RFQ
SMAZ18-TP
SMAZ18-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE ZENER 18V 1W DO214AC
Sandelyje: 892294 pcs
parsisiųsti: SMAZ18-TP.pdf
RFQ
SMAZ20-13
SMAZ20-13
apibūdinimas: DIODE ZENER 20V 1W SMA