SDT30A100CTE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT30A100CTE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDT30A100CTE
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas SCHOTTKY RECTIFIER TO262 TUBE 50
Duomenų lapai: SDT30A100CTE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SDT30A100CTE specifikacijos
Dalies numeris SDT30A100CTE Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 131219 pcs Duomenų lapas SDT30A100CTE.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 730mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-262 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Kiti vardai SDT30A100CTE-ND
SDT30A100CTEDI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 80µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A