SDT3A45SA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT3A45SA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDT3A45SA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas SCHOTTKY RECTIFIER SMA T&R 10K
Duomenų lapai: SDT3A45SA-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SDT3A45SA-13 specifikacijos
Dalies numeris SDT3A45SA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 516436 pcs Duomenų lapas SDT3A45SA-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 480mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Kiti vardai SDT3A45SA-13DICT
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 45V 3A Surface Mount SMA Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 280µA @ 45V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F -