SDT30100VCT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDT30100VCT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO220AB
Duomenų lapai: SDT30100VCT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SDT30100VCT specifikacijos
Dalies numeris SDT30100VCT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 169173 pcs Duomenų lapas SDT30100VCT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 720mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai SDT30100VCT-ND
SDT30100VCTDI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A